Війна в Україні може тривати понад 10 років — аналітики

Війна в Україні може тривати понад 10 років — аналітики

Війна в Україні, яку розв’язала РФ, може перетворитися на заморожений конфлікт, який триватиме понад 10 років. 

За думкою міжнародних аналітиків, захоплення окупантами Сєвєродонецька цілком імовірне.

Про це пише американське видання CNBC.У разі окупації Сєвєродонецька разом з Лисичанськом, вважають аналітики, росіяни отримають повний контроль над Луганщиною. Вже після цього вони можуть зосередити свою увагу на Донецькому напрямку.

“Втрата Сєвєродонецька була б серйозним ударом для України, погоджуються аналітики, і є занепокоєння, що сили країни можуть почати втрачати імпульс у боротьбі проти знову зосередженого наступу Росії”, — пише видання з посиланням на аналітиків.Водночас директор зі стратегії, технологій та контролю над озброєннями Міжнародного інституту стратегічних досліджень Вільям Альберке каже, що є варіант, за якого російська лінія оборони впаде. В такому випадку окупанти будуть стягувати війська з інших напрямків.

“Є реальні побоювання, що якщо Україна не зможе зруйнувати частини російської лінії, почне відштовхувати їх і змусить Росію ще більше зменшити територіальні амбіції, що ми можемо побачити якийсь заморожений конфлікт, який триватиме десятиліття чи більше”, — додали у CNBC.

Залиште свій коментарLoading...