Кілька днів тому батько президента Олександр Зеленський опублікував у своєму інстаграмі кілька фото із сімейного архіву. Це сталося ще 13 вересня.

Батько президента показав сімейні фото

Тоді Зеленський-старший написав, що має дах над головою у рідному місті, кохану дружину та сина, який добився успіху, а також внуки, в яких все ще попереду. «Що ще потрібно для щастя?», – зазначив він. Серед тих, хто відреагував на допис, був й Анатолій Шарій. Цікаво, що коментар під ним він залишив не одразу ж після публікації, а лише сьогодні, 24 вересня – приблизно о 14:30.


Допис Олександра Зеленського
Допис Олександра Зеленського в інстаграмі та коментар Шарія / Скриншот

 Що написав Шарій

Пропагандист звернувся до Зеленського-старшого в агресивній формі: заявив, що його син домігся успіху завдяки людям, який він обдурив. «Вирощуй огірки на дачі й не вилазь на світло, поки твій син вводить санкції проти сімей опонентів», – написав скандальний блогер.

На цьому словесні баталії між батьком президента та Шарієм не завершилися. Олександр Зеленський назвав пропагандиста «безсоромним». Мовляв, як він собі дозволяє так розмовляти з літньою людиною.

Відшмагати б тебе як слід, щоб знав, як зі старшими розмовляти. Ось і показав ти всю свою сутність, «борець з диктатором». Тільки огризатися і можеш,
– батько президента.

Крім цього, він написав, що рано чи пізно Шарій відповість за свої слова. Мовляв, усе в житті повертається бумерангом.

Спілкування між Зеленським-старшим та Шарієм
Спілкування між Зеленським-старшим та Шарієм / Скриншот

У сторіс Зеленський-старший назвав пропагандиста «нахабним боягузом й брехуном, який докотився до того, що хамить дорослій людині». Він також поскаржився на те, що той привів до нього на сторінку «армію прихильників, які лиш те й можуть, що поливати брудом».

Шарій заявив, що його матері вручили підозру

Згодом цього ж дня, 24 вересня, Шарій у своєму телеграмі написав, що СБУ вручила підозру його матері Ользі. Допис про це з’явився в його телеграмі о 18:15. Пропагандист стверджує, що до жінки приходили 4 співробітники відомства.