Ви хочете Сочі? Так може Одеса?: Зеленський відкрито звернувся до Путіна

Ви хочете Сочі? Так може Одеса?: Зеленський відкрито звернувся до Путіна

Президент України Володимир Зеленський висловився про ймовірність зустрічі з президентом Росії Володимиром Путіним.


Про це він заявив під час прес-конференції – трансляцію вів Офіс президента України.

Глава держави заявив, що він виступає за серйозний діалог з Росією та розкритикував Путіна за накопичення російських військ біля кордонів України, назвавши це «мазохізмом».


«Велике скупчення військ — це великі ризики, навіть є ти не збираєшся… Навіщо ти це робиш, що це за мазохізм? Живуть звичайні люди, люди похилого віку? Навіщо це? Щоб покласти економіку нашої країни? 40 мільйонів — це велика країна. Зростають покоління, які цього не забудуть», – заявив Зеленський.

Він також згадав у своїй промові міністра закордонних справ Росії Лаврова і зазначив, що той запрошував Зеленського до Москви чи Санкт-Петербурга. У відповідь Зеленський запропонував Одесу та згадав про українських політв’язнів у російських в’язницях.


«Очільник МЗС РФ нещодавно говорив, що якщо президент України хоче говорити, то нехай приїжджає до Москви, Сочі та Петербурга. Але говорити про Донбас не будемо. Навіщо запрошувати так людину, коли вона не приїде? Ти ж доросла людина, навіщо ти це говорити? Отже, тобі все одно, що загинула людина. Це цинізм high level. Як ти мені таке пропонуєш? А я хочу зустрічатися! Мені все одно. Але навіщо тебе запрошувати в Сочі? Щоб я на лижах покатався? у морі. Я — за серйозний діалог. Я — за обмін. Вам яка різниця? Ви отримуєте задоволення від того, що люди сидять у в’язницях? Я вважаю, що це неправильна і позиція», — заявив Зеленський.

Президент України також додав, що глава МЗС РФ «не такий уже й молодий, а життя минає».


«Життя минає, треба домовлятися» , — резюмував Зеленський.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський закликав країни Заходу ввести превентивні санкції проти Російської Федерації, щоб не допустити повноцінного військового вторгнення на територію країни.

Залиште свій коментар