«ВИ ЩО, З ГЛУЗДУ З’ЇХАЛИ»: ОКУПАНТ, ЯКИЙ ВБИВАВ ЛЮДЕЙ В БУЧІ, ОБУРИВСЯ ОПРИЛЮДНЕННЯМ ІНФОРМАЦІЇ ПРО НЬОГО

«ВИ ЩО, З ГЛУЗДУ З’ЇХАЛИ»: ОКУПАНТ, ЯКИЙ ВБИВАВ ЛЮДЕЙ В БУЧІ, ОБУРИВСЯ ОПРИЛЮДНЕННЯМ ІНФОРМАЦІЇ ПРО НЬОГО

Очевидці впізнали окупанта-вбивцю, який чинив звірства в окупованій Бучі на Київщині і мародерив.


Російський окупант, який підозрюється у вбивствах та катуваннях мешканців Бучі, заперечує свою провину.

Пр це повідомляє «Медуза» з посиланням на «Можемо пояснити».


Генпрокуратура України в понеділок назвала ім’я першого підозрюваного у звірячих вбивствах цивільних людей під Києвом. За даними відомства, ним є командир підрозділу нацгвардії Росії Сергій Колоцей.

Журналісти розшукали окупанта, але той заперечує, що був в Україні і служить в Нацгвардії Росії.


«Я не служу у Нацгвардії. Ви що, збожеволіли?» — заявив він.

Тим не менш у Генпрокуратури України інша інформація — як доказ провини Колоцея відомство опублікувало його фотографію із поштового відділення у Білорусі, звідки окупант відправляв награбоване в Україні в Росію. Він пересилав кришку багажника автомобіля.


«Тоді українська прокуратура має звинуватити всіх, хто відправляє посилки до Росії. Нагадаю вам, що дана організація є поштовим відділенням, де будь-хто може надіслати посилку будь-кому і куди завгодно. Перш ніж когось звинувачувати у чомусь, встановіть усі деталі, інакше вас звинуватить у погрозах та наклепах на мирних громадян інших держав», — говорить Колоцей.

Відомо, що військовому 35 років він народився і виріс у Мозирі, займався єдиноборствами, потім переїхав до Москви.За словами окупанта, він не є громадянином Росії, у нього є тільки паспорт Республіки Білорусь, де він зараз і перебуває. Також чоловік заперечує, що останнім часом відвідував Україну.

Окупант також додав, що буде розбиратися з українською владою через наклеп на нього.

За версією слідства, 18 березня Колоцей убив чотирьох беззбройних чоловіків у Бучі. Свідками вбивства стали кілька людей, які й упізнали Колоцея на відеозапису з поштового відділення у Мозирі. Крім того, 29 березня Колоцей нібито катував іншого мирного жителя, змушуючи зізнатися у підривній діяльності проти російської армії.

Залиште свій коментар