«Вежі Кремля почали валитися»: Арестович пояснив, чому Кримський міст стане вододілом для РФ

«Вежі Кремля почали валитися»: Арестович пояснив, чому Кримський міст стане вододілом для РФ

На думку Арестовича, керівна верхівка яка має відношення до силових структур і дозволяє підривати мости, вирішила, що війна програна, а Путін втратив здатність ухвалювати рішення.
Радник Офісу президента України Олексій Арестович прокоментував підрив Кримського мосту, зокрема версію, що росіяни самі ж влаштували вибух.

Про це він сказав у розмові з російським журналістом та правозахисником Марком Фейгіним.


«За деякими даними, які потребують підтвердження, хотіли зняти Шойгу. А Шойгу зробив «фінт» і встиг призначити Суровікіна командувачем так званої «спеціальної воєнної операції». У Росії Генштаб – повністю у підпорядкувані Міноборони», – зазначив радник ОП.

Арестович прокоментував сьогоднішні події у Москві, де, за даними Головного управління розвідки України, арештовували військових.«Дивізію Дзержинського дійсно частково вводили у Москву. Військові частини дійсно приводили у бойову готовність. Але, за однією версією, заарештували військових, за іншою – нікого не чіпали. Найближчим часом побачимо», – сказав він.

Радник Офісу підтвердив, що за охорону Кримського моста відповідала ФСБ. І ФСБ отримала величезний ляпас, коли вже майже знешкодила своїх конкурентів з Міноборони на шляху до влади.

«Путін цього не пробачить. Кримський міст – квінтесенція його правління, улюблена іграшка. І підірвати улюблену іграшку, ще й у день народження – зрозуміло, що він «трішки» засмучений. Найцікавіше – практично немає звинувачень української сторони. Тільки чергові заяви. Серйозних претензій МЗС немає й близько», – зазначив Арестович.

На його думку, найближчим часом в РФ розбиратимуться, хто підірвав міст зі своїх.

«І версія буде приблизно така: вони скажуть, що розігрується 1905 рік, програш у війні і частина царської «охоронки» вирішує налякати народ», – додав радник ОП.

На думку Арестовича, керівна верхівка яка має відношення до силових структур і дозволяє підривати мости, вирішила, що війна програна, Путін втратив здатність ухвалювати рішення і немає виходу з ситуації. Тому основні зусилля вона намагатиметься зосередити на боротьбі за владу та власність самої Росії, коли «фюрер піде у небуття».

«У мене відчуття, що цей підрив буде вододілом із зовнішньої орієнтованості Росії в цій війні на внутрішню. У мене відчуття, що вежі Кремля почали валитися всередину, і тверезих та сильних людей набагато більше почав хвилювати внутрішньоросійський порядок денний», – підсумував він.

Залиште свій коментар


Loading...