«Великої війни не буде, Путін не впорається з Україною», – ексрадник президента РФ

«Великої війни не буде, Путін не впорається з Україною», – ексрадник президента РФ

Російський економіст та колишній радник президента Володимира Путіна Андрій Іларіонов заявив, що Україна стала дуже сильною. За його словами, повномасштабної війни не буде, оскільки лідер Росії не впорається із нашою країною.


Своєю думкою Іларіонов поділився в ефірі ток-шоу «ГОРДОН» на YouTube-каналі Дмитра Гордона. Проте президент Інституту економічного аналізу уточнив, що війна, яку Москва вже 8-й рік веде на Донбасі, «не припиниться доти, доки в Кремлі його нинішній господар – Путін» (щоб подивитися відео, доскрольте новину до кінця).

Як пояснив Іларіонов, переслідуючи свої цілі, глава Росії використовуватиме різні методи, зокрема провокації, перестрілки. На думку експерта, вони можуть бути пов’язані з жертвами. Також він не виключив локальних воєнних операцій.


«Але великої війни, великомасштабного наступу зі спробами захопити величезні райони, території України – як Південну Україну, Лівобережну, із захопленням або оточенням великих міст, із виходом на Дніпро, спробою оточення або захоплення Києва, – ось цієї великої війни не буде«, – підкреслив Іларіонов.

Він також пояснив, що для цього є низка причин.


«Головна причина полягає в тому, що для того, щоб вести велику війну проти такої країни, якою сьогодні стала Україна, якими стали Збройні сили України, яким стало українське суспільство, готове чинити опір і відстоювати свою свободу, незалежність, свої сім’ї, – з такою Україною сьогоднішній агресор не впорається«, – сказав експерт.

Також він наголосив, що народ України став активнішим і здатний зі свого боку протистояти агресору.


Враховуючи ці фактори, противник радше використовуватиме шантаж, залякуватиме як країну, так і окремих політиків і спробує досягти бажаного таким чином.

Іларіонов зазначив, що головна мета господаря Кремля – досягти контролю над Україною. Проте, на думку фахівця, зробити це Путін уже не зможе.

Він підкреслив, що «нікчемний шанс на шляху до виконання цієї мрії у Путіна все ж таки був у 2014 році, але не зараз».

 

Залиште свій коментар