Вбили чоловіка і зґвалтували, приставивши пістолет до голови: українка розповіла, як над нею знущалися окупанти

Вбили чоловіка і зґвалтували, приставивши пістолет до голови: українка розповіла, як над нею знущалися окупанти

33-річну жінку на Київщині кілька годин ґвалтували російські окупанти після того, як вбили її чоловіка. Увесь цей час вона чула, як плаче її маленький син.
Про це жертва жахливого звірства розказала в інтерв‘ю для видання Daily Mail. Зазначається, що вона вперше наважилась поділитися пережитим.

9 березня пізно ввечері кремлівський командир з солдатом, які знаходилися у стані алкогольного сп‘яніння, прийшли у двір постраждалої. Вони практично одразу застрелили беззбройного чоловіка жінки, який знаходився на дворі.


Після цього окупанти зайшли в дім і представилися. Як виявилось, командира звали Михайло Романов. Це відомий воєнний злочинець, який ґвалтує жінок та знущається над людьми в тимчасово окупованих населених пунктах України.

Жінка наказала 4-річному сину не виходити з укриття, а сама залишилась із росіянами. Один з них приставив їй до голови пістолет і наказав їй замовкнути або він «покаже дитині мозок його матері». Наступні кілька годин обидва військових ґвалтували жертву. «Їм було байдуже, що мій син плаче у котельні», – зазначає постраждала.


Чоловіки приходили в цю ніч ще двічі, але востаннє вони були настільки п‘яні, що заснули. В цей час жінка забрала сина і пішки втекла з села з дитиною на руках. Зараз вони знаходяться у безпеці далеко від місця подій.

Злочин російських окупантів розслідує прокуратура України. На жаль, це не єдиний випадок зґвалтування, скоєний російськими військовими.

Залиште свій коментар