Про це 24 каналу сказав громадський активіст і керівник військового напрямку Благодійного фонду Сергія Притули Роман Сініцин. Він каже, що ця війна може тривати роками з більшою чи меншою інтенсивністю, але вона не припиниться.

За його словами, по суті, війна триває вже 8 років, а зараз – це просто активніше фаза.


Що буде через місяць – три ніхто не знає, але ця історія надовго. І в зиму ми увійдемо з війною, це очевидно,
– заявив Сініцин.

Він додав, що в будь-який момент може прилетіти ракета, тому цивільним треба бути до цього готовими. Зокрема, можна записатися на курси тактичної медицини, купити аптечку тощо, а також не нехтувати повітряними тривогами.

«Ця історія, на жаль, надовго. І воювати доведеться багатьом, ще сотням тисяч людей», – сказав активіст.


Керівник військового напрямку Благодійного фонду зазначив, що «переломний момент» у війні рано чи пізно настане. «Це очевидно. Просто до того моменту нам потрібно вистояти, не втратити більше територій і давати відсіч», – відповів він.

Чи може росія з часом повторити війну

На думку Сініцина, наразі можливі мирні переговори на якихось умовах та умовне замороження цього конфлікту.

Але проблема в тому, що росіяни зроблять роботу над помилками, переозброяться та нападуть на нас через 5, 7 чи 10 років. Це абсолютно очевидно,
– впевнений Сініцин.

Він вважає, що Україна війну виграє тільки тоді, коли це терористичне угрупування під назвою росія фрагментується на декілька держав і розпадеться.

«Це може відбутися внаслідок військових поразок, внутрішніх проблем в економіці чи через те. що ми їх просто закидаємо трупами завдяки західній допомозі. Можливо, все разом», – запевнив активіст.

Але, за його словами, ми переможемо тільки тоді, коли росія припинить своє існування як неоімперія, якою вона є чи хоче стати.

Дивіться повне інтерв’ю з Романом Сініциним: відео