В Україні чиновникам заборонили їздити в зону ООС на Донбасі: з’явилися подробиці

В Україні чиновникам заборонили їздити в зону ООС на Донбасі: з’явилися подробиці


В Україні чиновникам тимчасово заборонили їздити в зону Операції Об’єднаних сил (ООС) на Донбасі. Таке розпорядження дав головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний.

Про це йдеться в повідомленні на сайті Верховної Ради. Заборона почала діяти напередодні запланованого на 3 серпня візиту в зону ООС голови парламенту Дмитра Разумкова.У результаті візит було скасовано.

Основною метою відрядження спікера мало стати ознайомлення із поточною безпековою та оперативною ситуацією на Донбасі, а також спілкування із місцевими жителями та військовослужбовцями ЗСУ.Пізніше Генеральний штаб ЗСУ опублікував у Facebook заяву Залужного з поясненням такого рішення.Читайте також:   Зеленский рассказал, когда заработает транспорт, кинотеатры и метро. ВИДЕО

«Мною було прийнято рішення про тимчасову заборону до 10 днів відвідування району проведення операції Об’єднаних сил посадовими особами та парламентарями у зв’язку з процесом прийому-передачі посади командувача операції Об’єднаних сил», – йдеться у ній.

На думку головнокомандувача ЗСУ, цей процес має відбутися у спокійній робочій обстановці для забезпечення безперебійного виконання завдань з оборони держави.

Він висловив сподівання на розуміння політиків та посадовців.

За законом, усі рішення в зоні проведення ООС ухвалює командувач Об’єднаних сил. Також на території проведення ООС діє особливий порядок, який наділяє військовослужбовців розширеними правами.

Залиште свій коментар

Loading...