В ОП відреагували на жахливе відео з тортурами над полоненим

В ОП відреагували на жахливе відео з тортурами над полоненим

Нещодавно у мережі з’явилося відео як російський солдат знущається з українського полоненого. Те, що робили з нашим військовим кати, просто не вкладається в голові. Світ має негайно усвідомити та адекватно оцінити всі злочини росії.


На моторошне відео відреагував радник глави Офісу Президента Михайло Подоляк.


Реакції Офісу Президента та конгресмена США

Подоляк розповів, що російські пропагандисти із захопленням показали, як група їхніх катів покалічила українських полонених.

Світ має усвідомити: росія – країна канібалів, які насолоджуються тортурами та вбивствами. Але туман війни не допоможе уникнути покарання катам. Ми ідентифікуємо та доберемося до кожного з вас,
– наголосив Подоляк.


Віддайте Україні все, що їй потрібно

На нелюдські дії з боку окупантів до нашого захисника відреагував і старший радник конгресу США Пол Массаро.

«Кастрація, вбивство, зґвалтування, вбивство дітей, зрівняння міст. Безмежне зло. ATACMS для України. І сучасні бойові танки. Віддайте їм все. Все, що їм потрібно, щоб покласти край цьому злочину проти людства», – закликав американський конгресмен.


Він підкреслив, що російське зло закінчиться тільки перемогою України.

Ката розшукують

Відео, яким вихвалялися російські пропагандисти, шокує своєю жорстокістю. Важко повірити, що на такі дії здатна людина. У мережі показали фото росіянина, який катував українського полоненого. Всіх, хто володіє бодай якоюсь інформацією про нього, закликають поділитися з правоохоронцями.

Солдат, який катував українського полоненого
росіянин, який катував українського полоненого / Колаж 24 каналу

Сенат США закликає Держдеп визнати росію державою-спонсором тероризму

Напередодні Сенат США ухвалив резолюцію, в межах якої закликає Державний департамент визнати росію державою-спонсором тероризму через її криваві дії в Україні, а також Грузії, Сирії та Чечні.

 

Залиште свій коментар