В Олександрівській лікарні «кавалькада» швидких з COVID-хворими: лікар озвучив деталі

В Олександрівській лікарні «кавалькада» швидких з COVID-хворими: лікар озвучив деталі

В ніч з 6 на 7 жовтня до Олександрівської клінічної лікарні міста Києва вишикувалася черга з машин швидких. Хоча в даний час реанімаційні відділення з напливом COVID -Хворий справляються.
Про це в ексклюзивному коментарі OBOZREVATEL розповів лікар-інфекціоніст цієї лікарні Олексій Куценко. Він спростував інформацію про те, що в черзі з пацієнтами було близько 40 машин швидкої допомоги: «Коли я виходив з лікарні вчора о 21 годині, стояло 10-12 швидких, може, трохи більше».

«Кажуть, що була кавалькада швидких до інших корпусів, але цього я не можу підтвердити. Я бачив 12 машин», – додав медик.


Він розповів, що в лікарні деякі відділення перепрофілюються для лікування COVID-хворих. «Відділення були перепрофільовані в першу і другу хвилю, у міру надходження хворих задіюються нові відділення», – пояснив лікар.

За час епідемії в Олександрівській лікарні були відкриті нові реанімаційні коронавірусні відділення. В даний час таких п’ять.Відповідаючи на питання, чи достатньо ліжок в реанімаціях, він сказав, що ситуація розвивається дуже динамічно, «все змінюється кожних 5 хвилин». Але поки можливість приймати нових хворих є, уточнив лікар.

Він зауважив, що така ситуація цілком зрозуміла, адже захворюваність на коронавірус в столиці різко зросла.

Залиште свій коментар


Loading...