В окупованому Севастополі на цвинтарі закопали 30 тис. ліквідованих загарбників – ЗМІ

В окупованому Севастополі на цвинтарі закопали 30 тис. ліквідованих загарбників – ЗМІ

На цвинтарі в Севастополі в окупованому Криму за час повномасштабної війни поховали вже майже 30 тис. загарбників. Це місто стало певним «хабом» поховань росіян, бойовиків і мобілізованих, які брали участь у злочинній «спецоперації» на півдні України.
Про це заявив «24 канал«, посилаючись на джерела в українських спецслужбах. Зазначається, що окупанти часто не забирають тіла своїх товаришів по службі з поля бою. Крім того, багатьох загиблих вони везуть не до рідних міст і сіл, а ховають в обраних командуванням населених пунктах неподалік фронту. Такою точкою, наприклад, став Севастополь.

«Ховали в сотні кілометрів від дому в Севастополі не тільки кадрових російських окупантів і строковиків, а й бойовиків і мобілізованих із Донбасу. Продовжується ця тенденція і досі», – йдеться у статті.


Журналісти додали, що в лютому 2022 року ліквідованих і вивезених із поля бою росіян ховали в білоруському Гомелі, у російських Курську та Бєлгороді. Пізніше, коли загарбники вийшли з півночі України, потреби проводити масові поховання в цих містах не стало. Водночас ліквідованих на сході прикопували у Донецьку та Луганську.

На цвинтарях Севастополя, за даними видання, окупантів нерідко ховали в безіменних могилах, бо ідентифікацію цих «200-х» не проводили. У цьому місті закопували також тих солдатів, хто був поранений і лікувався у Криму, але не вижив.Журналісти зазначили: таким чином, приховуючи факти загибелі багатьох окупантів, їхніх родичів позбавляли виплат.

«Представники російського міноборони отримали можливість красти сотні мільйонів, які держава виділяла для компенсацій сім’ям. Крім того, генерали уникали додаткового навантаження на логістичну систему, адже тіла загиблих не потрібно було перевозити на тисячі кілометрів у їхні рідні глибинки», – підсумували у «24 каналі».

Цвинтар окупованого Севастополя

 

Залиште свій коментар


Loading...