В окупованій Михайлівці на Запоріжжі підірвали «мера»-тамаду Сушка: він був в авто з дитиною коханки. Відео

В окупованій Михайлівці на Запоріжжі підірвали «мера»-тамаду Сушка: він був в авто з дитиною коханки. Відео

Вранці 24 серпня у тимчасово окупованому російськими військами селищі Михайлівка Запорізької області було підірвано автомобіль, в якому їхав гауляйтер Іван Сушко. Колишній тамада, який погодився на співпрацю з ворогом і очолив окупаційну «адміністрацію», загинув.


Разом з ним в автомобілі перебувала донька його коханки, ще однієї колаборантки, дитина попередньо вижила. Про це OBOZREVATEL стало відомо з власних джерел.

Іван Сушко пішов на співпрацю з окупантами і очолив окупаційну селищну адміністрацію Михайлівки на Запоріжжі

За даними наших джерел, підрив було здійснено близько 8 години ранку 24 серпня. Вірогідно, за його організацією стоять українські партизани.


Ліквідацію зрадника на окупованих територіях підтвердили. Російські пропагандисти почали транслювати заяву ще одного колаборанта, гауляйтера захопленої Росією частини Запорізької області Володимира Рогова.

«Голова військово-цивільної адміністрації селища Михайлівка Запорізької області Івана Сушка вбито в результаті теракту. Під сидіння його автомобіля заклали вибуховий пристрій, повідомив член головної ради ВДА області Володимир Рогов», – пишуть пропагандисти.


На окупованих територіях ліквідацію Сушка підтвердили
Зрадник-тамада Іван Сушко

Згодом у мережі з’явилося відео з камер відеоспостереження, які зафіксували момент підриву. Після того, як вибуховий пристрій спрацював, авто ще проїхало певну відстань, перш ніж зупинитися остаточно.

Авто колаборанта після підриву
Сушко загинув
Врятуватися від заслуженої кари зрадник намагався, знявши з авто номери: їх Сушко возив у багажнику

 


 

Про призначення Сушка виконувачем обов’язків «голови» селищної окупаційної адміністрації стало відомо наприкінці квітня 2022 року. Про зрадника відомо, що він працював тамадою, саме цій діяльності були присвячені публікації у його соцмережах.

Також відомо, що він у 2015 році балотувався у депутати селищної ради від партії «Опозиційний блок».

Цікаво, що окрім професійних «здобутків» як тамади, Сушко хизувався тим, що свого часу служив у Десантно-штурмових військах Збройних сил України. Однак це не завадило йому зрадити Україну і піти на співпрацю з ворогом.

Він служив у ЗСУ, однак вирішив зрадити присягу
Залиште свій коментар