Загалом «Привиди Ізюма» вже збили понад 10 російських літальних апаратів. Серед збитої техніки були як гелікоптери, так і бойові літаки окупантів.


Почали мститися за зруйноване місто

Про це написав працівник місцевої міськради у своєму фейсбуці. Він зазначив, що раніше бляшанки загарбників збивали наземними повітряно-зенітними комплексами. Проте вони все ж змогли зруйнувати місто й забрати життя десятків мирних жителів.

Проте ЗСУ стрімко перехопили ініціативу в небі над містом. Кількість ворожої техніки, яку вони збили, збільшується з кожним вильотом.


Тепер небо над Ізюмом контролюють наші льотчики-аси. А після нашої Перемоги, «Привиди Ізюма» здійняться в небо, щоб супроводжувати парад на Центральній площі,
– написав житель міста.

Також він попросив передавати захисникам слова підтримки та подяки. Адже вони вкрай необхідні, щоб примножувати наснагу в знищенні ворогів.


В Ізюмі з'явився свій небесний Літак Повітряних Сил ЗСУ / Фото з фейсбуку Max Strel

Хто такий Привид Києва

Це легендарний льотчик Міг-29, який самотужки вже збив понад 20 літаків окупантів. Завдяки цьому герою на українській землі трощилися такі моделі апаратів Росії:

  • Су – 35;
  • Су – 27;
  • МіГ – 29;
  • Су – 25.

Щодо цієї анонімної постаті вже було багато припущень і вигадок, проте жодне не підтвердилося офіційно. Згодом радник голови Офісу Президента Олексій Арестович сказав, що найімовірніше це група льотчиків ЗСУ.