Усе залежить від виборів. Німеччина може «поставити хрест» на «Північному потоці-2»

Усе залежить від виборів. Німеччина може «поставити хрест» на «Північному потоці-2»


Німецький уряд може переглянути свою позицію щодо російського газопроводу «Північний потік-2», який був добудований 10 вересня. Велику небезпеку для проєкту становить партія «Зелені», які вже давно виступають проти нього. Однак проблеми у «Північного потоку-2» можуть виникнути навіть у тому разі, якщо партія не буде при владі.

Після виборів у ФРН буде перегляд енергетичної політики. Про це розповів представник Федеральної асоціації економічного розвитку і зовнішньої торгівлі Німеччини Урс Ункауф у інтерв’ю виданню «Известия».Якщо «Зелені» все-таки прийдуть до влади, в будь-якому разі Німеччині буде складніше вести переговори з Росією у сфері енергетики. «Зелені» політики не налагоджували зв’язки з РФ в останні роки, і це також може вплинути на курс нового уряду, якщо вони прийдуть до влади. Але у нас ще є тиждень до виборів, подивимося, як проголосують німці», – сказав Ункауф.

Читайте також:   Украинцам повысят пенсионный возраст и требования по стажу: кого коснется


«Союз-90/Зелені» протягом довгого часу виступає проти будівництва «Північного потоку-2». Співголова партії Анналена Бербок не раз заявляла, що проєкт не відповідає інтересам ЄС. Вона вважає, що Німеччині потрібно дивитися не тільки на рентабельність проєктів, а й оцінювати їх з погляду інтересів, які за ними приховуються.

Крім цього, в Бундестазі ще в червні поточного року відбулося голосування по проєкту звернення до уряду про перегляд політики щодо РФ і відмови від «Північного потоку-2». Його підготувала саме партія «Зелені».

Документ, поданий на розгляд депутатів, називався «Коригування політики щодо Росії – послідовний захист прав людини, демократії та європейського світопорядку». Ініціативу в результаті відхилили.Парламентські вибори в ФРН відбудуться 26 вересня. На них будуть обрані члени 20-го скликання Бундестагу, які в подальшому виберуть нового канцлера.

Залиште свій коментар

Loading...