Український боєць самотужки знищив п’ятьох найманців РФ на Донбасі, – Бутусов

Український боєць самотужки знищив п’ятьох найманців РФ на Донбасі, – Бутусов


Український військовослужбовець на Донбасі самотужки ліквідував весь особовий склад ворожого опорного пункту – п’ятьох російських найманців – і благополучно повернувся. Вони регулярно порушували перемир’я і обстрілювали позиції ЗСУ.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив журналіст Юрій Бутусов. Він зазначив, що боєць повинен отримати звання Героя України.За словами журналіста, це сталося в 2021 році. Коли саме, він не уточнив, але додав, що події відбувалися в сірій зоні.«Один український воїн зайшов на позиції противника і поодинці знищив весь особовий склад опорного пункту, що порушував умови перемир’я і обстрілювали українські пости», – написав Бутусов.

Читайте також:   Войска России нарушили режим тишины на Донбассе: в ВСУ предупредили об ответе

Журналіст зазначив, що у ліквідованих окупантів були російські паспорти, що підтвердив сам противник, оприлюднивши особисті дані.«Слова про боротьбу з російською окупацією – це добре, але переконливіше якнайшвидше побачити, коли буде нагороджений званням Герой України людина, яка вчинила найприголомшливіший подвиг 2021 року», – підкреслив Бутусов.

Він пообіцяв з часом оприлюднити більше подробиць.

Пост Юрія Бутусова.
Залиште свій коментар

Loading...