Українські партизани влаштували гауляйтерам справжнє пекло: нові подробиці нападів

Українські партизани влаштували гауляйтерам справжнє пекло: нові подробиці нападів

На тимчасово окупованій російськими військами території кількох регіонів України спокійного життя немає й близько. Щодня в результаті ювелірної роботи ЗСУ у повітря злітають склади боєприпасів, у паніці й колаборанти – вони стали мішенню для партизанів. Список «цілей», зважаючи на все, вже визначено, а результат – тільки питання часу.
Докладніше про це читайте у матеріалі OBOZREVATEL.

Обіцяти – не означає одружитися


Незважаючи на гучні обіцянки Кремля, які напередодні запланованих «референдумів» праворуч і ліворуч роздають мешканцям окупованих територій України, реальність виявилася іншою. Жахливе безробіття, відсутність коштів для існування та бодай мінімальних соціальних гарантій – так сьогодні живуть у захоплених населених пунктах Херсонської, Запорізької, Луганської, Донецької та Харківської областей.

За словами співрозмовників OBOZREVATEL на тимчасово окупованій території, до всіх «принад» окупації останнім часом додався і ризик постраждати під час ліквідації колаборантів.«Я живу в Херсоні, а моя сестра із сім’єю – у Мелітополі. Виїхати на підконтрольну Україні територію наразі немає можливості. Немає ні коштів, ні розуміння, де потім жити. І в моєму місті, і там, де живуть мої рідні, зараз дуже неспокійно. Хоча, звісно ж, окупаційна влада обіцяла золоті гори», – поділилася жінка.

На вулицях окупованих міст "чергують" російські загарбники.

За її словами, лише мала частина населення повірила російським загарбникам, переважна більшість упевнена у швидкому поверненні України: «Ми сподіваємося дочекатися, віримо, що нас обов’язково звільнять. Уважно слідкуємо за новинами, знаємо, що міністр оборони Резніков заявив, що південь України повертатимуть. Це вселяє надію».

Ну а поки що, за словами жінки, доводиться виживати. Крім «стандартних» труднощів, зараз потрібно бути особливо обережними.

«Ми намагаємося не перебувати біля «адміністрацій» та інших подібних об’єктів, бо будь-якої миті може пролунати вибух. Не злимося, розуміємо реалії. Це війна», – каже мешканка Херсона.

Ліквідація зрадників

А вибухи на окупованій території почали лунати частіше. І йдеться не лише про удари по складах боєприпасів, командних пунктах російських окупантів, з чим зараз за допомогою тих же HIMARS чудово справляються ЗСУ. Вже повним ходом іде полювання на зрадників України.

На думку співрозмовника OBOZREVATEL у розвідці, цього слід було очікувати.

«Захопити територію – це одне, а от контролювати її – зовсім інше. Росія з цим точно не впорається, це було одразу зрозуміло. Зараз не 2014 рік: українці вже показали, як давати відсіч», – каже офіцер.

За Україну зараз справді борються не лише військовослужбовці, співробітники різних відомств та спецслужб, а поголовно всі – хто як може. Окрема тема – що відбувається на окупованій території: «Там добре розгорнулися осередки партизанського підпілля. І результат їхньої роботи помітний усім».

Наприклад, лише 11 липня відбулося щонайменше ТРИ замахи на місцевих гауляйтерів, один із яких досягнув цілі.

У Харківській області під час підриву автомобіля загинув «керівник» Великого Бурлука Євген Юнаков. Цей населений пункт був окупований практично відразу після початку повномасштабного вторгнення Росії наприкінці лютого, а Юнаков добровільно перейшов на бік загарбників та очолив нову «адміністрацію».

Зрадник України Євген Юнаков.

Саме біля будівлі, де вона була розташована, він і загинув. За інформацією джерел OBOZREVATEL, вибуховий пристрій було закладено під днище автомобіля, яким пересувався Юнаков.

Цього ж дня сталося ще кілька замахів. На шляху руху автомобіля «голови військово-цивільної адміністрації Херсонської області» Володимира Сальдо невідомі встановили вибуховий пристрій, проте це невчасно помітили перехожі.

Сальдо врятувала випадковість

А в Запорізькій області вночі невідомі обстріляли будинок голови окупаційної адміністрації Мелітопольського району Андрія Сігути, проте він залишився живим. Російські загарбники заявили, що «терорист вчинив опір і був розстріляний», але такі повідомлення без підтвердження не викликають жодної довіри.

Гауляйтер Андрій Сігута.

«Для того, щоб зберегти обличчя, окупанти чи не щодня повідомляють про затримання «українських диверсантів» і при цьому жодного разу не навели доказів. Тож це все фейки», – переконаний наш співрозмовник у розвідці.

Тим часом на окупованій території дедалі частіше передають «привіти» тим, хто перейшов на бік Росії. На вулицях міст з’являються листівки з анонсами майбутніх ліквідацій.

Партизани передали "привіт" гауляйтеру Запорізької області Євгену Балицькому

З огляду на посилені заходи безпеки, у тому, що вони будуть, ніхто не сумнівається. У паніці і самі гауляйтери – вони чудово розуміють, що стали живою мішенню. Поки що живою.

Залиште свій коментар


Loading...