Україно, схили голову в жалобі… Вчора на небо пішов ще один твій син

Україно, схили голову в жалобі… Вчора на небо пішов ще один твій син

Україно, схили голову в жалобі.. вчора на небо пішов ще один твій син.
27 вересня близько 17:00 ворог відкрив вогонь у бік позицій українських захисників, які виконують бойові завдання по захисту суверенітету та територіальної цілісності України у районі проведення операції Об’єднаних сил у Донецькій області.

Унаслідок ворожого обстрілу командир зенітно-ракетного взводу зенітно-ракетної батареї зенітно-ракетного артилерійського дивізіону 4-ї бригади оперативного призначення Національної гвардії України 38-літній старший лейтенант Олександр Сергійович Марків отримав кульове поранення у обличчя.


Йому відразу булу надано домедичну допомогу та евакуйовано до Світлодарської міської лікарні.

У ході операції близько 19.30 Олександр помер.Як повідомляє бригада швидкого реагування Національної гвардії України, Олександр Марків брав участь у Революції гідності, воював у зоні АТО/ООС у лавах ЗСУ.

На изображении может находиться: один или несколько человек и часть тела крупным планом

Пізніше, пройшовши відбір до Бригади швидкого реагування, у Нацгвардії.

«Завжди спокійний, доброзичливий та розсудливий, Олександр був надійним другом для своїх побратимів. Його пристрастю була військова історія та реконструкція.

Та понад усе він любив свою дружину й маленького сина, заради яких віддав найцінніше. Не існує слів, якими можна описати біль від цієї втрати», — йдеться у повідомленні.

Залиште свій коментар


Loading...