Українка у Польщі купила куртку у секонд-хенді: вона знайшла в кишені зворушливий лист для біженців

Українка у Польщі купила куртку у секонд-хенді: вона знайшла в кишені зворушливий лист для біженців

Власниця куртки і польські журналісти підозрюють, що куртка мала бути подарунком для біженців з України, але якомсь чином опинилася на прилавку магазину.


У польському місті Бидгощ українка купила куртку в магазині вживаного одягу. Вдома жінка знайшла у кишені одягу зворушливий лист.

Про це пише Pomorska.pl і «Радіо Трек».


На аркуші паперу було написано від руки, з одного боку польською, а зі звороту трохи українською, трохи англійською. Хтось написав: «Дорогі сусіди з України, я думаю про вас у своїх молитвах. Ніколи не втрачайте надії. Один російський психопат ніколи не позбавить вас гідності, ідентичності та національної гордості».

На звороті аркуша було написано українською: «Хай живе вільна і незалежна Україна!».


Також був текст англійською з поясненням: «Вибачте за те, як я пишу українською. Я знаю, що це не дуже добре, але я просто хотіла повідомити, що підтримую вас і молюся за вашу країну і весь український народ».

«Здається, куртка мала бути подарунком для біженців, але опинилася у продажу», — каже українка, яка придбала куртку з листом. Тепер жінка шукає авторку листа, щоб подякувати, і повідомити, що її одяг, відданий на благодійність, продають у магазинах.


Журналісти зателефонували до магазину вживаного одягу в Бидгощі, де жінка зробила покупку.

«Наші товари надходять з-за кордону. Ми не купуємо вживаний одяг у приватних осіб, хоча деякі магазини купують. Поняття не маю, як до нас потрапила куртка, яка мала бути для українців», — відповіла продавчиня.

Залиште свій коментар