Українців попередили про затримки пенсій у 2020 році

Українців попередили про затримки пенсій у 2020 році

У ефірі телеканалу “Прямий” колишній міністр соціальної політики Андрій Рева висловив переконання, що цього року у зв’язку із непрофесійною роботою Кабміну Олексія Гончарука українські громадяни стануть свідками затримок пенсійних виплат.

Зокрема колишній високопосадовець наголосив, що чинна влада скасувала постанову попереднього уряду, відв’язавши розмір пенсій від прожиткового мінімуму і запевнивши, що це в інтересах людей.

Це означає, продовжив Рева, що розв’язали руки до таких речей, які люди спостерігають зараз.“Нинішній дволикий, абсолютно неадекватний прем’єр-міністр, який, з одного боку, каже, що має бути прожитковий мінімум 4251 гривня, і вони це записують в бюджет, а потім затверджують його рівно вдвічі меншим. Однак те, що вони заклали в бюджет, такі цифри зараз, призведуть до того, що у них в березні місяці почнуться проблеми уже з не незахищеними видатками, а із захищеними. Тому що дотацію Пенсійного фонду вони передбачили меншу, ніж вона була в 2019 році. І їм потрібно індексувати пенсії, як це вимагає закон. І вони стикнуться з тим, що у них будуть проблеми з виплатами пенсій. І я тоді хочу почути, на кого вони тоді будуть спихувати відповідальність за те, що вони зробили”, – вважає ексміністр.

Залиште свій коментарLoading...