Українців попередили про затримки пенсій у 2020 році

Українців попередили про затримки пенсій у 2020 році

У ефірі телеканалу “Прямий” колишній міністр соціальної політики Андрій Рева висловив переконання, що цього року у зв’язку із непрофесійною роботою Кабміну Олексія Гончарука українські громадяни стануть свідками затримок пенсійних виплат.Зокрема колишній високопосадовець наголосив, що чинна влада скасувала постанову попереднього уряду, відв’язавши розмір пенсій від прожиткового мінімуму і запевнивши, що це в інтересах людей.Це означає, продовжив Рева, що розв’язали руки до таких речей, які люди спостерігають зараз.


“Нинішній дволикий, абсолютно неадекватний прем’єр-міністр, який, з одного боку, каже, що має бути прожитковий мінімум 4251 гривня, і вони це записують в бюджет, а потім затверджують його рівно вдвічі меншим. Однак те, що вони заклали в бюджет, такі цифри зараз, призведуть до того, що у них в березні місяці почнуться проблеми уже з не незахищеними видатками, а із захищеними. Тому що дотацію Пенсійного фонду вони передбачили меншу, ніж вона була в 2019 році. І їм потрібно індексувати пенсії, як це вимагає закон. І вони стикнуться з тим, що у них будуть проблеми з виплатами пенсій. І я тоді хочу почути, на кого вони тоді будуть спихувати відповідальність за те, що вони зробили”, – вважає ексміністр.

Залиште свій коментар


Читайте також:   Новые платежки и быстрое отключение должников. Рада приняла закон о коммунальной революции. В чем суть?
Loading...