Українці відреагували на плани Арестовича піти в президенти: деякі відзначилися тролінгом

Українці відреагували на плани Арестовича піти в президенти: деякі відзначилися тролінгом

Українці своєрідно сприйняли заяву радника глави Офісу президента України Олексія Арестовича про його намір балотуватись у президенти. Користувачі соцмережі натякнули, що не готові бачити його на такій посаді.


Причому дехто просто потролив Арестовича після його заяви. Своїми думками українці поділилися на сторінках OBOZREVATEL у Facebook та Telegram.

Насамперед українці згадали слова Арестовича у березні про закінчення активної фази війни «через 2-3 тижні максимум» і зазначили, що замислюватися про президентські вибори поки що зарано.


Багато хто зазначив, що говорити про вибори під час війни взагалі не варто. Українці наголосили, що в першу чергу необхідно зупинити російську агресію та звільнити тимчасово окуповані території.

Примітно, що деякі користувачі заявили, що хотіли б бачити на майбутніх виборах кандидатом у президенти головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного.


Українці відреагували на плани Арестовича піти у президенти

Багато читачів у Facebook також зазначили, що віддали б перевагу Залужному кандидату в президенти, а не Арестовичу. До того ж українці негативно сприйняли заяву радника глави Офісу президента.

Небагато українців хочуть бачити Арестовича президентом
Громадяни віддають перевагу Зеленському та Залужному
Залиште свій коментар