Українці розповіли скільки зарплати повинні отримувати депутати

Українці розповіли скільки зарплати повинні отримувати депутати

Українці вважають, що заробітна плата депутатів Верховної ради України повинна становити 25 334 грн в місяць.

Про це свідчать дані опитування компанії Research & Branding Group, передає РБК.

За даними опитування, такий рівень зарплат достатній для задоволення фінансових потреб і якісного виконання обов’язків, а також здатний запобігти корупції серед депутатів.Таким чином, українці вважають, що народні депутати мають отримувати трохи більше, ніж інші громадяни, оскільки бажаний рівень зарплат в Україні становить 19 275 грн.

При цьому більшість українців (70%) вважають, народним депутатам треба платити зарплату, тоді як протилежної точки зору дотримується 22% опитаних, а ще для 8% респондентів не змогли відповісти.Опитування проводилося в період з 7 по 18 листопада 2019 року серед 1805 респондентів по всій Україні за винятком окупованих Росією територій. Метод опитування – особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face). Максимальна похибка вибірки – 2,4%.

Як повідомлялося, Кабінет міністрів України змінив принципи оплати праці та встановив сітку зарплат для топ-чиновників. Зарплата міністра встановлена на 2020 рік на рівні 33600 грн. Згідно із законодавством, цю ж суму будуть отримувати народні депутати.

Залиште свій коментарLoading...