Україна відповість на ракетні обстріли Росії: експерт назвав спосіб

Україна відповість на ракетні обстріли Росії: експерт назвав спосіб

Через масовані ракетні обстріли України може бути ухвалено рішення про завдавання ударів по військових об’єктах не лише на території країни-агресора Росії, а й на території Білорусі. Зокрема, йдеться про придушення артилерійських позицій ворога.


Таку думку в ексклюзивному інтерв’ю OBOZREVATEL висловив співдиректор програм зовнішньої політики, координатор міжнародних проєктів Центру Разумкова, військовий експерт Олексій Мельник. «Це вже буде не провокаційний, а стримуючий сигнал для Лукашенка», – зауважив він.

Експерт уточнив: коли українська влада наголошувала на тому, що питання завдання ударів по території країни-агресора не розглядається, йшлося про застосування зброї, наданої Сполученими Штатами. Втім, фактично українська армія вже здійснює атаки на воєнні об’єкти на території РФ, розташовані поблизу державного кордону.


«Україна відповідає на удари, які завдаються з території Бєлгородської, Курської, Брянської областей Росії, і цьому є підтвердження на місцях», – сказав Мельник.

Водночас він зауважив, що до останнього часу Україна утримувалася щодо завдавання ударів по території Білорусі, яка також є країною-агресором. Але останні події можуть призвести до ухвалення в Україні політичного рішення.


«Я думаю, що зараз настав момент, коли може бути ухвалено таке політичне рішення із завдання ударів по об’єктах, з яких ведуться обстріли російськими ракетами чи літаками саме з території Білорусі», – наголосив експерт.

Залиште свій коментар