Україна тимчасово зупиняє залізничне сполучення з Польщею

Україна тимчасово зупиняє залізничне сполучення з Польщею

Укрзалізниця у ніч на 15 березня тимчасово зупиняє курсування пасажирських поїздів з України до Польщі і навпаки. Таке рішення прийняв польський уряд з метою запобігання поширенню коронавірусу.

Про тимчасове скасування залізничного сполучення з Польщею інформує пресслужба Укрзалізниці.

Між Україною та Польщею досі курсували такі поїзди:

  • два швидкісних потяги № 705/716 та 715/706 Київ – Перемишль;
  • поїзди № 67 Київ – Варшава, № 51 Львів – Вроцлав;
  • безпересадкові вагони Київ – Вроцлав.

Останні поїзди з Польщі здійснять рейси 14 березня. В Україну прибуде потяг Інтерсіті+ з Перемишля і нічний поїзд з Варшави. З України ж вранці 14 березня до Перемишля відправилися два поїзди Інтерсіті+.На період тимчасового зупинення пасажирського сполучення із Польщею поїзди Інтерсіті курсуватимуть до Львова.

Повернути гроші за придбані квитки можна в усіх квиткових касах Укрзалізниці або ж на сайті booking.uz.gov.ua чи у мобільному додатку.Важливо! З 17 березня в Україні також повністю обмежать авіасполучення  

В Україні з 17 березня повністю обмежать авіасполучення . Українцям доведеться повертатися додому за допомогою наземного та морського сполучення.

Коронавірус в Україні: основне

  • Станом на 13 березня в Україні підтвердили 3 випадки зараження коронавірусом. На жаль, вже є і перша жертва. Померла 71-річна жінка з Радомишля, що на Житомирщині. Діагноз у неї підтвердили лише 12 березня. Однак через важкий стан її життя не вдалося врятувати.
  • З 12 березня до 4 квітня в Україні впровадили загальнонаціональний карантин. Скасували навчання у школах, вишах і садочках, змагання з вболівальниками, концерти.
  • Україна закупила тест-системи для виявлення нового коронавірусу. Зокрема,  для виявлення захворювання. До кінця тижня повинні привезти ще 5 тисяч.

Як вберегтися від коронавірусу: дивіться відео

як вберегтися від коронавірусу правила

 

Залиште свій коментарLoading...