Україна скоро звільнить більшу частину окупованих земель: Жданов назвав термін

Україна скоро звільнить більшу частину окупованих земель: Жданов назвав термін

До кінця року українська армія може звільнити щонайменше дві третини окупованих Росією територій країни. Між військово-політичним та суто військовим шляхом вирішення війни Україна обрала останній.


Таку думку в ексклюзивному інтерв’ю OBOZREVATEL висловив військовий експерт Олег Жданов. Він озвучив два сценарії розвитку подій – найгірший і найкращий.

«Ми можемо мати призупинення активної фази бойових дій, пов’язане зі збільшенням чисельності російської армії та недостатньою кількістю поставлених озброєнь для української армії. Це найгірший прогноз», – сказав експерт.


«А найкращий прогноз – ми можемо щонайменше на дві третини просунутися вперед і звільнити нашу територію, яка сьогодні в окупації», – заявив він.

У контексті заяви президента України Володимира Зеленського про те, що визнання псевдореферендумів Росією повністю унеможливить будь-які переговори з країною-агресором, Жданов пояснив: «Це означає, що Україна обирає військовий шлях вирішення цього конфлікту«.


Підбиваючи підсумки війни за вересень, експерт наголосив: «Цього місяця ми почали докорінний перелом на нашу користь. Ми перехопили стратегічну ініціативу в цій війні та почали звільнення наших територій. Ми змусили їх перегрупуватися так, як треба було нам. Тепер ми диктуємо правила гри. Для них це початок стратегічного програшу в цій війні«.

Залиште свій коментар