Україна повернула з російського полону ще шість своїх громадян: серед них морпіхи та цивільні

Україна повернула з російського полону ще шість своїх громадян: серед них морпіхи та цивільні

Відбувся черговий обмін полоненими. Додому з російського полону повернули 6 наших людей — чотирьох морпіхів та двох цивільних. 


Серед звільнених з полону українців не лише військові, а й двоє цивільних жінок.

Про це повідомив керівник Офісу президента Андрій Єрмак.


«Коли я бачу, як наші люди їдуть додому і можуть обійняти своїх рідних після полону у ворога, який втратив будь-яке людське обличчя, це найкраща мотивація працювати 24/7. Отже, ще більше наших — вдома. Відбувся черговий обмін полоненими. Ми повернули 6 наших людей — чотирьох морпіхів та двох цивільних», — розповів Єрмак.

За його словами, додому повернулись офіцери — Булахов Олексій та Костенко Микола,  солдати — Герасименко Людмила та Іван Земляной, а аткож цивільні — Андруша Вікторія та Майборода Яна.


Єрмак розповідає, що в кожного з них своя історія. Наприклад, Андрушу Вікторію 27 березня російські солдати забрали з дому, бо в телефоні дівчини знайшли дані про ворожу техніку, які вона передавала ЗСУ.  Згодом її відвезли до РФ і утримували в Курському СІЗО.

Майборода Яна опинилася в полоні через те, що у її телефоні знайшли фотографії техніки росіян на території Чорнобильської зони. А військові брали участь у боях за Маріуполь.


«Переговори про обмін — це складна робота, а краща винагорода за неї — свобода українців. Саме це стимулює працювати на максимумі ефективності. Обміни продовжуються. Наша мета — повернути всіх наших людей. Над цим працюємо нон-стоп, і ми обов’язково це зробимо», — наголосив Єрмак.

Залиште свій коментар