Україна отримала історичний шанс: Зеленський прокоментував ухвалений Радою закон про олігархів

Україна отримала історичний шанс: Зеленський прокоментував ухвалений Радою закон про олігархів

Президент України Володимир Зеленський привітав ухвалення Верховною Радою законопроєкту про олігархів. За його словами, Україна отримала історичний шанс на побудову «цивілізованих і чистих відносин між великим бізнесом і державою».
Заяву глави держави оприлюднено в його Telegram. Зеленський зазначив, що протягом багатьох років, крім законодавчої, виконавчої та судової гілок влади, в Україні існувала також «олігархічна гілка влади».

«Кожен українець знає, як олігархи купували політичний вплив і як вони використовували політиків заради своїх інтересів. Держава не мала права це ігнорувати – ніколи. Ні у 2000-х роках, ні у 2010-х роках, ні тим більше зараз», – підкреслив він.


Президент додав, що багатьом політикам не подобається ухвалений закон, бо вони хочуть «жити, як раніше, працюючи на олігархів». Через це нібито було дуже багато тиску на депутатів від «Слуги народу», дуже багато інтриг і навіть шантажу.

Зеленський подякував кожному депутатові, який підтримав цей закон.«Олігархічної гілки влади в Україні більше не буде. Законодавча, виконавча та судова – так. А для олігархів шлях єдиний – стати чистим бізнесом», – підсумував він.

Скрин Telegram
Залиште свій коментар


Loading...