Україна готується повернутися до «жовтої» зони: у Кабміні назвали дату можливого посилення карантину

Україна готується повернутися до «жовтої» зони: у Кабміні назвали дату можливого посилення карантину


В країні запрацюють нові правила карантину.

У вівторок, 21 вересня, Комісія ТЕБ і НС розгляне питання переходу всієї території України із «зеленої» зони до «жовтої» зони карантину.Про це повідомила пресслужба Кабінету міністрів.

Під час завтрішнього засідання комісії йтиметься про впровадження «жовтого» рівня епідемічної небезпеки в Україні від 00:00 хвилин 22 вересня 2021 року.За словами прем’єр-міністр Дениса Шмигаля, водночас запрацюють нові правила адаптивного карантину. Вони послаблять обмеження для закладів, в яких щеплено від COVID першою дозою вакцини не менше 80% персоналу.«Ми змінили підхід до карантинних обмежень та дозволили роботу таким закладам, щоб не зупиняти економічний та освітній процес у нашій країні. Держава надала можливість кожному громадянину щепитися безкоштовно різними вакцинами на вибір. Вакцинація залишається пріоритетом у протидії поширенню хвороби», — наголосив голова уряду.

Читайте також:   Рестораны со "шведским столом" оставляют гостей в "минусе": в сети раскрыли уловки системы

Як повідомлялося, у понеділок, 20 вересня, Кабінет міністрів подовжив карантин в Україні до 31 грудня 2021 року. Йдеться про продовження адаптивного карантину та режиму надзвичайної ситуації. Слід зауважити, що раніше режим надзвичайної ситуації в Україні діяв до 1 жовтня 2021 року.

Залиште свій коментар

Loading...