«Учасник держперевороту» прокоментував скандальну інформацію. Ексклюзив

«Учасник держперевороту» прокоментував скандальну інформацію. Ексклюзив

Ексзаступник голови Державної міграційної служби України та колишній високопосадовець МВС Василь Грицак спростував свою участь у підготовці держперевороту в Україні та втягуванні до нього Ріната Ахметова. Про це раніше заявляв журналіст BuzzFeedNews Крістофер Міллер.


Про це колишній український чиновник сказав в ексклюзивному коментарі для OBOZREVATEL, зазначивши, що не бачився з Ахметовим із 2007 року. «Жодних справ у мене з ним не було», – підкреслив Грицак, додавши, що він не виїжджав за межі України з 2014 року.

«У Криму (там нібито й перебувають усі фігуранти справи. – Ред.) я не був ще довше, востаннє – 2005 року. Говорити про те, що я маю стосунок до якоїсь змови чи державного перевороту, чи мене використовує Ахметов, чи я йому допомагаю, немає жодних підстав», – сказав ексчиновник


Грицак відповів, що «не має жодного уявлення, про що йдеться». Водночас він підтвердив, що був знайомий із генералом Едуардом Федосовим, якого теж згадував журналіст BuzzFeedNews.

«Я працював у Міністерстві внутрішніх справ, він працював у Головному управлінні боротьби з організованою злочинністю… Знаю його нормально, але востаннє генерала Федосова я бачив десь у 2010-2012 році. У мене є його номери телефонів, але я з ним не спілкуюсь, у мене немає жодних питань із ним», – розповів Грицак.


Він також підтвердив знайомство і з Олексієм Васильєвим, який теж працював у структурах МВС. Востаннє із ним Грицак, за його словами, бачився 2011 чи 2012 року під час вручення нагород.

«До сьогодні я з ним більше не зустрічався і жодного разу не телефонував», – наголосив колишній чиновник.


Додамо, що згаданого Міллером офіцера ФСБ РФ Василя Лаптєва Грицак не знає.

Грицак підкреслив, що нині він не перебуває в тимчасово окупованому Росією Криму, а проживає у Київській області.

«Я ні з ким з них не спілкуюся… не знаю, які докази можуть навести. У мене не могло бути навіть задумів щодо участі у якомусь державному перевороті. Мене зовсім це питання не цікавить, я зараз займаюся своїм здоров’ям… Я вважаю, що це нісенітниця», – резюмував Грицак.

Додамо, що Едуард Федосов, якого Крістофер Міллер також назвав одним із фігурантів справи, заявив, що не причетний до будь-яких протиправних дій, а Ріната Ахметова бачив лише по телевізору, передає «Українська правда«. У Криму він був востаннє 2012 року, а зараз живе в Києві.

Залиште свій коментар