«Убивають пачками, трупів не бачив стільки ніколи»: окупант поскаржився на великі втрати РФ в Україні

«Убивають пачками, трупів не бачив стільки ніколи»: окупант поскаржився на великі втрати РФ в Україні

Збройні сили України влаштували окупантам на Херсонщині «суцільне пекло». Російські військові пишуть рідним про безліч загиблих та великі втрати армії під Чорнобаївкою.


Про це свідчить листування одного з солдатів Кремля з братом, який залишився в РФ. За його словами, йому вдалося вціліти під Чорнобаївкою і зараз він перебуває поблизу Білозірки Херсонської області. Щоб подивитися скриншоти, проскрольте новину до кінця.

«Наших тупо пачками вбивають, я стільки трупів не бачив ніколи. Ми відійшли з Чорнобаївки, там справжнє пекло! Там наших стільки загинуло, що ти собі й уявити не можеш» – розповідає загарбник.


При цьому його знайомий відмовляється вірити в цю інформацію і запевняє, що Росія захопить Київ до 9 травня. Принаймні так говорять жителям РФ у новинах.

Листування окупанта зі знайомим.

Військового дратує відповідь цивільного друга і він запевняє, що єдине, чого він зараз хоче, – це вижити. «Я, коли побачив, як розірвало мого друга, близько пів години блював. Мені ще ніколи так погано не було» – пише він.


Листування окупанта зі знайомим.

Насамкінець окупант просить знайомого у випадку своєї загибелі приглянути за дружиною та 4-річним сином і зізнається, що може не повернутися додому. Він розповідає про окопи, які облаштовує його підрозділ, і говорить, що це «яма» у людський зріст. «У випадку влучення вона буде нам братською могилою», – пише загарбник.

Залиште свій коментар