Надвечір 21 березня прокремлівське російське видання «Комсомольская правда» опублікувало матеріал, де послалось на підрахунки власних втрат Міноборони Росії – убитими і пораненими у кількості 26 014 військових. Скриншоти матеріалу опублікував ексміністр інфраструктури України Володимир Омелян на своїй сторінці у фейсбуці.


Росія врешті визнала значні втрати живої сили у війні проти України

У перші дні повномасштабної війни Міноборони Росії брехало, що жодних втрат живої сили у них немає. За підсумками першого тижня Кремль ледве вичавив з себе цифру у 500 загиблих.

Речник Міноборони Росії, у відповідь на правдиві дані Генштабу України, роздратовано заперечував інформацію українських офіційних каналів і розповідав, що Україна маніпулює цифрами.


Втім, ввечері 21 березня «Комсомольська правда», посилаючись на дані Міноборони Росії, написала, що російські збройні сили втратили у війні проти України:

  • мертвими – 9 861 військовослужбовець;
  • пораненими – 16 153.

Звісно, це й досі значно менше, ніж офіційно заявляють у Генштабі України. Втім, і такі цифри – це шок навіть для родин орків. Очевидно, Кремль уже не здатний повністю заперечувати правду, коли щодоби на Росію повертаються тисячі 200-х і 300-х окупантів.

Російське видання «Комсомольська правда» оприлюднило дані щодо втрат живої сили рашистів від Міноборони Росії / Скриншот Володимира Омеляна