Трагічну історію розповіли місцеві ЗМІ, які поспілкувалося з чоловіком Оксани Гладій та власником «FeloniuK clinic», де лікувалася хмельничанка, Романом Фелонюком.


Оксана Гладій впала в кому після анестезії

Михайло Гладій розповів, що дружині мали встановити брекет-систему, однак, для цього необхідно було видалити три «вісімки». Зробити це вирішили у клініці, в якій сім’я Гладій не один рік лікувалися.

Все запланували на 27 грудня. Було вирішено здійснювати видалення під загальним наркозом. Чоловік залишив Оксану в закладі та мав приїхати туди вже через півтори години. У клініці обіцяли передзвонити, однак, чомусь не зробили цього.Михайло зазначив, коли він повернувся туди, дружина була без свідомості та не дихала. За його словами, жінку не під’єднали до апарату штучної вентиляції і не викликали швидку.

У діях медиків була чітко виражена ятрогенія. Це означає, що лікар не допоміг, а нашкодив. Це їхній непрофесіоналізм і неправильно надана медична допомога,
– упевнений Гладій, який і сам є лікарем.

Жінка була в комі понад місяць

У Хмельницькому обласному серцево-судинному центрі в Оксани діагностували кому III ступеня – найглибшу з усіх, що усіх, що існують. У такому стані жінка була понад місяць. На жаль, 2 лютого Оксана померла. Її чоловік звинувачує у смерті дружини лікарів стоматологічної клініки.

Можливо, це було передозування препаратом. Можливо – западання язика, через що виникли ускладнення з диханням. Тепер у цьому будуть розбиратися правоохоронці. Мені дружину вже не повернеш, маму моїй дитині не повернеш. Але люди повинні знати, куди вони йдуть лікувати зуби, і мають бути впевнені в тому, що їм нададуть вчасну кваліфіковану допомогу,
– зазначив Михайло.

Позиція клініки

Власник «FeloniuK clinic» Роман Фелонюк підтвердив журналістам, що Оксана Гладій понад рік була пацієнткою клініки

Те, що сталось з нею, з її організмом – це загадка із великою кількістю припущень значної кількості лікарів та домислів сторонніх осіб. При цьому, на даний час взагалі неможливо оперувати будь-якими діагнозами чи медичними визначеннями, допоки немає кінцевих висновків судово-медичних експертів, по яких слідчі підрозділи нададуть публічності. Наразі ж ми обмежені лікарською таємницею і таємницею досудового слідства,
– зазначив Фелонюк.

Також він додав, що у клініці немає жодної інформації про діагнози та лікування Оксани понад місяць часу в інших медичних закладах. За його словами, цю історію вже досліджують слідчі, експерти, лікарі, представники різних ланок МОЗ.