У випадку спроби посадити літак в іншому місці, українці поїдуть зустрічати Порошенка з «Жулян» на Банкову, — Турчинов

У випадку спроби посадити літак в іншому місці, українці поїдуть зустрічати Порошенка з «Жулян» на Банкову, — Турчинов

Керівник Центрального штабу партії «Європейська Солідарність» Олександр Турчинов попередив владу, що у разі спроби посадити рейсовий літак із Петром Порошенком в іншому місці, усі небайдужі поїдуть зустрічати його на Банкову.
Про це Турчинов написав у facebook.

Секретар Ради національної безпеки і оборони у 2014-2019 роках нагадав, що 17 січня в Україну, як і обіцяв, повертається лідер “Європейської Солідарності”, п’ятий президент України Петро Порошенко.


«Він прилетить о дев‘ятій годині до аеропорту “Жуляни”, де його будуть зустрічати тисячі патріотів, щоб підтримати лідера української опозиції та висловити свій протест проти свавілля корумпованої влади, політичних репресій та руйнації економіки і безпеки країни. Хочу попередити владу, що у випадку їх спроби за російсько-білоруською калькою посадити рейсовий літак в іншому місці, всі небайдужі українці поїдуть зустрічати Порошенко з «Жулян» на Банкову», — застеріг Турчинов.

Також він закликав представників силових структур поводитися гідно.


«Звертаюся також до всіх представників силових структур, поводьтеся гідно і не порушуйте закон за вказівкою тих, хто вас зневажає, зраджує та не здатний навіть забезпечити гідне існування вам та вашим родинам», — закликав Турчинов.

Залиште свій коментар