Про це в одному з прямих ефірів розповів мер Мелітополя Іван Федоров. За його словами, тиск окупаційної влади на тимчасово окупованих територіях посилюється.

Влада радить українцям терміново виїжджати з окупованих територій

Ситуація стає жорсткішою, стверджує Іван Федоров. Люди у поліцейській формі ловлять чоловіків на вулиці, відвозять у відділок, намагаються дізнатися їхні персональні дані. Це роблять для того, щоб примусово мобілізувати українців та відправити на фронт.


Для своєї пропаганди окупанти часто використовують 18-річних парубків. З хлопців утворюють добровольчі батальйони та відправляють на вірну загибель.

Через те, що ніхто з населення не хоче служити, тиск загарбників посилиться. Жителів тимчасово окупованих територій закликають виїжджати на підконтрольну Україні території будь-якими методами.


У Василівці справжня катастрофа через кількість людей, які намагаються залишити місто. За даними очільника Мелітополя, у черзі на виїзд зараз стоять більше ніж 4 500 людей.

На жаль, 3 жовтня там стався трагічний випадок, літній чоловік, що намагався потрапити на підконтрольну Україні територію, раптово загинув.


Іван Федоров наголосив, щоб українці не барилися з рішенням, забирали своїх рідних і виїжджали за межі окупованих населених пунктів. Одним з оптимальних способів залишається поїхати через Крим в безпечні країни.