У США білий чоловік довів у суді, що його звільнили через расу та стать. Тепер йому мають виплатити $10 млн

У США білий чоловік довів у суді, що його звільнили через расу та стать. Тепер йому мають виплатити $10 млн
У штаті Північна Кароліна суд визнав мережу лікарень Novant Health винною у звільненні білого чоловіка через расу та стать. Тепер компанія (яка свою провину заперечує) має виплатити йому 10 мільйонів доларів.

Про це пише NBC News.
Чоловік на ім’я Девід Дюваль звернувся до суду у 2019 році. Перед цим його звільнили з посади старшого віцепрезидента з маркетингу і комунікацій.

Дюваль заявив, що його звільнили через расу і стать «у межах цілеспрямованої кампанії з просування різноманітності серед керівництва». Чоловік розповів, що його на посаді замінили білою та темношкірою жінками.


Представник Дюваля Люк Ларгес у суді розповів, що чоловіка звільнили за кілька днів до його п’ятої річниці на посаді, коли він мав отримати велику премію.

Novant Health своєю чергою ці звинувачення відкинула. Компанія заявила, що чоловіка звільнили за неналежну роботу та делегування важливих обов’язків підлеглим.«Ми вкрай розчаровані вироком, тому що вважаємо, що він не підтверджується доказами, поданими в суді, зокрема нашою причиною звільнення пана Дюваля. Ми будемо використовувати всі юридичні можливості, серед яких апеляцію», — заявили в компанії.

Залиште свій коментар


Loading...