У Швеції, яка відмовилася від карантину, відзвітували про «жахливу» кількість жертв COVID-19

У Швеції, яка відмовилася від карантину, відзвітували про «жахливу» кількість жертв COVID-19

Швеція, де вирішили не вводити загальний карантин для населення, наближається до 3 тисяч жертв COVID-19 з 87 новими летальними випадками коронавірусу, включно з дитиною у віці до десяти років.

Про це в середу, 6 травня, повідомило Daily Mail. Державний епідеміолог Андерс Тегнелл назвав кількість смертей від COVID-19 у країні «жахливою».

Днем раніше повідомлялося про 85 смертельних випадків інфекції. Загальна кількість підтверджених хворих на 6 травня досягла 23 918.Лікар уточнив, що загибла дитина перебувала в реанімації, у неї були серйозні супутні проблеми зі здоров’ям.

Ризик нової інфекції для дітей, за словами Тегнелла, мінімальний.Пандемія коронавірусу в Швеції

Anews

Зазначимо, Швеція не вводила протиепідемічні обмеження, як в інших країнах Європи, і вибрала підхід, заснований на «принципі відповідальності».

Школи для дітей, молодших 16 років, підприємства, кафе, бари, ресторани залишаються відкритими, але влада одночасно закликає людей і компанії дотримуватися правил соціального дистанціювання.

Шведський підхід зазнав критики як всередині держави, так і на міжнародному рівні, оскільки кількість загиблих значно більша порівняно з північними країнами-сусідами, які ввели більш строгий карантин.

Так, рівень смертності від коронавірусу в Швеції – 291 на мільйон жителів – набагато вищий, ніж рівень смертності в Норвегії, що дорівнює 40 на мільйон. Показник у Данії – 87, Фінляндії – 45.

У Сполучених Штатах, де найбільше жертв COVID-19 у світі, показник загиблих на мільйон жителів нижчий, ніж у Швеції. В Америці він дорівнює 219.

Залиште свій коментарLoading...