У Румунії в аварію потрапив автобус з українцями, які поверталися додому: багато постраждалих

У Румунії в аварію потрапив автобус з українцями, які поверталися додому: багато постраждалих

У Румунії перекинувся автобус з українськими біженцями, які поверталися на Батьківщину. В салоні транспортного засобу перебувало 43 особи, здебільшого — жінки та діти.Внаслідок аварії було госпіталізовано 23 особи, серед них — четверо дітей віком від 5 до 16 років. На місці ДТП було 13 машин «швидких», за даними журналістів.

Про це повідомляє румунське видання Romania Posts English.


ДТП трапилася у комуні Гароафа повіту Вранча у ніч проти 27 близько 2:45. Відомо, автобус прямував з Туреччини до України. Як пише місцеве агентство, причиною аварії стала помилка водія.  На в’їзді до румунської комуни водій втратив керування, через що транспортний засіб перекинувся у кювет.

«23 людини були доставлені до лікарні для медичного огляду, але ніхто не перебуває у важкому стані. Одна людина отримала вивих плеча та була госпіталізована, а ще одна людина нібито мала політравму хребта. Решту пасажирів автобуса доставили до Центру прийому біженців. Пізніше їх мали відправати до України, і ми забезпечимо їх транспортування до кордону», – сказав румунський посадовець.


Залиште свій коментар