У Росії за три роки створили «розумний камінь» на колесах для «стеження за ворогом». Відео

У Росії за три роки створили «розумний камінь» на колесах для «стеження за ворогом». Відео

У Росії курсанти військової академії розробили «розумний» камінь-шпигун на гусеничному ході. Пристрій нібито покликаний «стежити за ворогом».


Під предмет, схожий на звичайний булижник, курсанти Військово-повітряної академії Воронежа помістили так званий комплекс прихованого спостереження, пише vgtimes (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

Комплекс складається з камери та мікрофона, а рухатися починає від сигналу датчика руху. Від сигналу також з каменю висовується маленька камера. Час її зйомки складає до 15 години, стверджують автори творіння.


Апарат замаскований під камінь

У режимі очікування камінь-шпигун може перебувати до 15 години. При цьому оператор повинен перебувати не далі, ніж за два кілометри від пристрою, щоб передавати дані до штабу.

Апарат замаскований під камінь

На розробку, як зазначається, витратили три роки. До створення винаходу також приєднався Науково-технічний комітет Головного управління бойової підготовки Збройних Сил РФ. Там впевнені, що камінь, який може «ловити шпигунів», є унікальним і аналогів йому не існує.


Камінь створений, щоб "стежити за ворогом"


 

Залиште свій коментар