У Росії бюджетників зганяють на мітинги на підтримку Путіна та війни проти України

У Росії бюджетників зганяють на мітинги на підтримку Путіна та війни проти України

У Росії бюджетників у всіх регіонах у наказовому порядку виганяють на мітинги 18 березня на підтримку політики Володимира Путіна та війни проти України.


Така інформація з’явилася у місцевих пабликах. Зазначається, що мітинги у п’ятницю пройдуть по всій країні на честь восьмої річниці анексії Криму та на підтримку війни в Україні. Начальство вимагає від підлеглих «прийти та постояти в масовці».

Зокрема, співробітникам навчальних закладів розсилають повідомлення з вимогою прийти на мітинг 18 березня.


«Колеги! 18 березня о 13 годині на площі біля Будинку Адміністрації відбудеться мітинг Росія, Крим, Донецьк, присутність усіх суворо обов’язкова. Списки з П.І співробітників та викладачів передані главі міста. Звільняю лише Б., у неї двоє маленьких дітей. Повідомляю вам заздалегідь. Відсутності бути не повинно, акція пройде швидко. Прошу поставитися з належним розумінням, потрібна наша громадянська позиція», – таке повідомлення отримали вчителі у П’ятигорську.

Аналогічні звернення фіксуються та інших регіонах.


«Якщо вас змушують виступати на підтримку дій влади або змушують здавати гроші «на допомогу Донбасу», напишіть нам у чат-бот @ mozobbot», – звертаються активісти до росіян.

Залиште свій коментар