У РФ звинуватили Україну в руйнуванні прикордонного пункту ФСБ у Ростовській області: у мережі показали пропагандистське відео

У РФ звинуватили Україну в руйнуванні прикордонного пункту ФСБ у Ростовській області: у мережі показали пропагандистське відео

Російські пропагандисти заявили, що українські військові обстріляли прикордонний пункт ФСБ РФ у Ростовській області за 150 м від кордону. Снаряд, що повністю зруйнував будівлю, нібито було випущено вранці 21 лютого.
У мережі навіть з’явилося відео «РИА Новости», на кадрах якого зображено нібито зруйнований українцями пункт пропуску. Хоча судячи з місцевості, споруда більше схожа на покинуту лісову хатину, зарослу чагарниками, ніж на державний об’єкт. Зазначається, що поранених внаслідок інциденту немає.


Інформацію, розповсюджену російськими ЗМІ, прокоментував на брифінгу секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов. Він наголосив, що українські військові можуть вогонь у відповідь відкривати лише у тому разі, якщо є загроза їхньому життю.

«Ми не ведемо ці обстріли, ми до них не маємо жодного відношення. Ми попереджали і зараз попереджаємо, що вони можуть фантазувати скільки завгодно, вони можуть робити що завгодно, і ми до цього готові, ба більше, до цього готовий світ», – наголосив Данілов додавши, що РФ не зможе спровокувати Україну на активні дії.


Зі свого боку у Державній прикордонній службі України заяву ФСБ РФ назвали свідомою провокацією. Зазначається, що не вказано точне місце, де це відбулося, окрім як за 150 метрів від російсько-українського кордону в межах Ростовської області.

Також у службі звернули увагу на те, що, окрім українських територій, Ростовська область межує ще і з тимчасовов непідконтрольними Києву територіями. Протяжність цієї ділянки кордону становить понад 400 км.

«Наголосимо, інформування підрозділів ДПСУ від співробітників ПС ФСБ РФ про якісь нестандартні ситуації не надходило. Водночас окремі джерела, на які посилаються російські ресурси, зазначають, що може йтися про територію, яка розташована поряд з неконтрольованою Україною ділянкою кордону, в Неклинівському районі Ростовської області», йдеться у повідомленні.

Залиште свій коментар