У РФ заарештували генерала, який народився в Україні, через провальний наступ на Миколаїв – журналіст

У РФ заарештували генерала, який народився в Україні, через провальний наступ на Миколаїв – журналіст

У Росії заарештували генерал-лейтенанта Михайла Зуська, який командував найбільш боєздатною 58-ю армією Південного військового округу РФ. Російський військовик, народжений в Україні, ймовірно, потрапив в немилість за невдачі при наступі загарбників на півдні України.
Про це повідомив військовий журналіст Андрій Цаплієнко у своєму Telegram-каналі. Він опублікував фрагмент перехопленої розмови окупантів.

«Мені до рук потрапило цікаве аудіоперехоплення розмов одного з тих осетинів, хто, ймовірно, воює на боці окупантів. Із нього випливає, що генерала Михайла Зуська, який командує найбільш боєздатною російською 58-ю армією, заарештовано. За невдачі при наступі в районі Миколаєва», – зазначив Цаплієнко.


Під час розмови окупант розповідає співрозмовнику, що Зусько нібито «зливав» позиції росіян під Миколаєвом, унаслідок чого ЗСУ успішно ліквідували ворога, а наступ на місто заблокували.

Зі свого боку Цаплієнко припускає, що на рішення про арешт Зуська вплинуло його українське походження. Генерал, який віддавав накази накривати масованим вогнем мирні українські міста та села, народився на Волині.


«Гадаю, справжні волиняки, які б’ються за свій дім, більше не вважають його українцем. Чутки про звільнення та арешт Зуська поширюються з кінця березня. Побільше б російській армії таких генералів», – додав журналіст.

Залиште свій коментар