«У полку було 900 людей, 300 залишилося»: окупант зізнався, що армія Путіна хоче втекти додому. Аудіо

«У полку було 900 людей, 300 залишилося»: окупант зізнався, що армія Путіна хоче втекти додому. Аудіо

Армію Путіна деморалізували величезні втрати, переважна більшість окупантів хочуть втекти додому.
Про це один із окупантів зізнався у телефонній розмові з дружиною, перехопленою співробітниками Служби безпеки України.

Окупант зізнався, що його підрозділ вирушав у відрядження до Чечні. Натомість загарбники опинилися на війні в Україні.


Він розповів дружині про колосальні втрати, які зазнає окупаційна армія в Україні. За його словами, в одному з десантних полків із 900 людей у живих залишилося 300.

«Справа до кінця йде. Або з завтрашнього дня почнемо все з землею рівняти, ці міста ї*учі, х*хлів давити цих ї*аних. Ледве встигли вийти. Просто пощастило», — каже окупант.


Втрат зазнають практично всі види військ, кинуті Кремлем на війну в Україну.

«Бідологи-танкісти он ледь вийшли. Сяк-так назад доїхали. Снайпер їм усі триплекси побив, ну, ці віконця, через що дивитися. Сліпі, бл*дь, абияк ноги забрали», — бідкається окупант.

Окупанти, що зайшли з боку окупованого Криму, опинилися затиснуті українськими військами на Херсонщині — без їжі та боєприпасів.

«По смітниках риємося ходимо, жерти нічого. І патрони шукаємо. Частину військову тут захопили, розграбували — розжилися гранатометами… А приїхали з чотирма ріжками (патронів. — Ред.), це дуже мало. Кулеметники взагалі порожні приїхали. По розбитій техніці лазили… Там БМП стояла, турецький безпілотник цей, Байрактар — прямо у відкритий люк їй… Я поліз туди, зазирнув — а там, їб*ть, «фарш» лежить, повна будка. Мізки наживо вперше побачив», – розповідає окупант.

Він також зізнався, що нарівні з контрактниками Кремль на повну жене воювати в Україну строковиків. Їх одразу змушують підписувати контракти.

«Дуже «цікаво» тут, дуже. Надивився тут. І наробився. Все, досить. Додому хочу. Ніякі 53 долари на добу і подвійний оклад мені нах*й не цікавий взагалі», — поплакався дружині окупант.

«Окупанти зараз під Херсоном, зайшли з території Криму без їжі та зброї, зазнали численних втрат. Загарбник цинічно згадує про те, як вони розграбували свої ж розбиті БТРи, щоб мати зброю… а ще – шукають продукти по смітниках, щоб вижити. Тим не менш, ці нелюди досі готові «стерти з землі хохляцькі міста». Але незабаром саме вони зникнуть із нашої України, як роса на сонці!» – пообіцяли у СБУ.

Залиште свій коментар