У окупантів немає іншого виходу: з’явилося пояснення «упертості» росіян у Чорнобаївці

У окупантів немає іншого виходу: з’явилося пояснення «упертості» росіян у Чорнобаївці

Вдесяте завдають Збройних Сил України нищівного удару по авіаційній техніці противника, що наполегливо розміщується на базі в Чорнобаївці Херсонської області. Численні меми та фотожаби на цю тему не завжди дозволяють розібратися у феноменальній ненавченості росіян, а насправді їхня завзятість пояснюється з практичної точки зору.


Безвихідь окупантів та необхідність розміщувати авіаційну техніку у горезвісній Чорнобаївці пояснив засновник організації Statewatch Олександр Леменов у Facebook. Він зазначив, що місцевість постійного обстрілу залишається найважливішою стратегічною локацією через габарити бойових вертольотів.

«Треба розуміти, що ця дистанція ще залежить від маси, адже маса порожнього МІ-172 7.5 тонн, а максимальна – майже 12 тонн. Це впливає на практичну дальність, але не критично. Припустимо, аеродроми у Сімферополі. Ще раз, допустимо! Туди — Назад 550 км. Це критично, тому що гелікоптери летять, зависають, атакують, висаджують десант «, – зазначив Леменов.


Він додав, що база в Чорнобаївці, крім відстані, має і таку практичну платформу, як відповідну поверхню для посадки гелікоптера. Посадити таке повітряне судно просто в поле чи степу ще менш раціонально, ніж щоразу піддавати авіацію бомбардуванням українських захисників.

«Як було пояснено одним профільним експертом, просто «сісти в степу» не можна. Пил забиває двигуни і тому взагалі фініш. Якщо піде дощ, то гелікоптери під своєю масою просядуть у в’язке місиво херсонських степів. Це дуже прямолінійне та примітивне пояснення, проте – їм потрібний аеродром з твердою поверхнею», – зауважив аналітик, додавши, що все-таки росіяни не настільки тупі, просто наївні.


«Просто ніхто не очікував, що ми за місяць зіб’ємо понад 100 літальних апаратів і вони не знають, а як далі діяти? Це свідчить про те, що динаміка війни й в цьому напрямку на нашу користь. Іншими словами, перемога вже близько», – завершив Олександр Леменов.

Залиште свій коментар