«У нього є конфідент:» Фейгін розповів, з ким Путін може обговорювати свій відхід від влади

«У нього є конфідент:» Фейгін розповів, з ким Путін може обговорювати свій відхід від влади

Якщо президент РФ Володимир Путін обговорює свій відхід від влади, то робить це персонально, а не скликає наради. У нього є конфідент, довірена особа Ковальчук, з ким він може це обговорювати.
Про це в інтерв’ю ТСН.ua розповів юрист, адвокат і російський політик Марк Фейгін.

Також він додав, що про те, що Путін насправді хворий — це вже відомо. А інформацією про недугу очільника Кремля володіє, зокрема, і західна преса, яка використовує її з певною метою.


«Захід насправді знає. От як News Week опублікував, чи Times стосовно його раку. Вони щось знають і хочуть допровокувати ситуацію, зливаючи цю інформацію, бо вона «гаряченька». Вони ніби кажуть: дивіться, як все просто, він і так вже помирає, так допоможіть йому. Пора, 70 років. Давайте його приберемо і всім буде щастя, все припиниться, і війна, і санкції, і всі стануть задоволеними. Тобто вони нібито підштовхують його оточення до того, щоб воно позбулося від Путіна персонально. У цьому, звісно, є момент провокації, але чому їм цього не робити? Він погрожує їм термоядерною війною, вбивствами тощо», — сказав Фейгін.

За його словами, інформація про хворобу Путіна Кремль, звісно, нервує, але «інше питання, що він буде з цим робити».«Путін демонструє спокій і взагалі не коментує. Єдиний, хто наважився про це поговорити — це Лавров, бо його про це запитали. А всі, хто бачать Путіна, бачать, що він у доброму здоров’ї і все. А ми бачимо і не бачимо його у доброму здоров’ї. Це не те, що ми так турбуємося про здоров’я Путіна. Ми чекаємо, коли він нас покине. Ми хочемо, щоб це пришвидшилось, і цього багато хто хоче», — сказав Фейгін.


Залиште свій коментар


Loading...