У МВС дали прогноз, коли Україна зможе відвоювати Донецьк та Луганськ

У МВС дали прогноз, коли Україна зможе відвоювати Донецьк та Луганськ

Наприкінці червня – на початку липня Збройні сили України підуть у контрнаступ і вже до кінця літа відвоюють усі тимчасово-окуповані території, включно з Донецьком і Луганськом. Станеться це завдяки зброї, яку надають західні партнери.


Про це в ефірі національного телемарафону «Єдині новини» заявив радник міністра внутрішніх справ України Ростислав Смірнов. Він зауважив, що війна буде дуже важкою та кривавою, але перемога буде однозначно на українському боці (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

Радник міністра внутрішніх справ України Ростислав Смірнов

«Я можу абсолютно точно стверджувати, що найближчим часом ми відвоюємо абсолютно всі наші території. … На мою суб’єктивну думку, до кінця літа ми відвоюємо і Донецьк, і Луганськ», – заявив Смірнов.


Він попросив не применшувати роль міжнародних партнерів і зазначив, що Україна просила дуже багато зброї до початку активної фази цієї війни, після початку і зараз продовжує це робити.

Радник міністра внутрішніх справ України Ростислав Смірнов

«Нам зараз надають як наступальну зброю, так і оборонну. Тому, якщо взяти і проаналізувати безліч факторів, то в кінці червня – на початку липня ми дуже добре відчуємо наш контрнаступ», – сказав радник очільника МВС.


Залиште свій коментар