У мережі нагадали, як пропагандисти Путіна кричали про плани взяти Київ за 2 дні: риторика змінилася. Відео

У мережі нагадали, як пропагандисти Путіна кричали про плани взяти Київ за 2 дні: риторика змінилася. Відео

На початку російського вторгнення в Україну кремлівські пропагандисти один поперед одного кричали, що путінська армія захопить Київ за лічені дні. Коли ж окупанти отримали по зубах і змушені були втікати з Київщини, рятуючись від гніву захисників України, риторика різко змінилася.
Тепер рашисти розгублено намагаються відшукати причини поразок «другої армії світу». Нарізку пропагандистського чаду та поступового «прозріння» показали в Telegram-каналі «Типове ХТЗ».

Коли Росія 24 лютого розпочала широкомасштабне вторгнення в Україну, пропагандисти всіх калібрів та мастей кричали, що путінська армія захопить Київ за лічені дні.


Називалися строки у 1,5-3 доби. Самоназваний правитель Білорусі вважав, що Київ буде окуповано за 3-4 дні. Відома пропагандистка Ольга Скабєєва з абсолютною впевненістю прогнозувала опір української столиці не довше ніж 2 доби.

Однак Київ встояв. Ба більше – окупантів захисники Київщини оточили, а потім погнали до білоруського кордону, в процесі намагаючись завдати їм якомога більших втрат.Від такого «удару» пропагандисти втратили колишню впевненість. Та ж Скабєєва через місяць після початку агресивної війни Росії заспівала про те, що ЗСУ – це, виявляється, «друга армія в Європі після російської». І, мовляв, за місяць таку потужну армію нереально знищити.

А гості іншого кремлівського пропагандиста, Володимира Соловйова, почали втішати себе тим, що «непереможна армія» зазнає втрат не від українських воїнів. Рашисти в Україні, мовляв, воюють з НАТО – попри те, що Альянс практично щодня заявляє, що не воює в Україні і не збирається цього робити. І демонструє цілковиту безпорадність під приводом «не допустити прямого зіткнення з Росією» – тією самою, «непереможну армію» якої громлять не тільки українські військові, а й бійці тероборони, мисливці та трактористи з українських сіл.

Залиште свій коментар


Loading...