У Львові померла 8-річна дівчинка з підозрою на менінгококову інфекцію

У Львові померла 8-річна дівчинка з підозрою на менінгококову інфекцію

Остаточну причину смерті дитини встановлять експерти

У суботу, 18 грудня, у Львівській обласній інфекційній лікарні померла 8-річна дівчинка з Червонограда, учениця 2 класу Червоноградської загальноосвітньої школи №12. Є підозра на менінгококову інфекцію.


Першим про смерть дівчинки повідомив місцевий сайт новин «Над Бугом», написавши, що лікарі діагностували у дитини менінгококову інфекцію.

Як стало відомо ZAXID.NET, дитину у п’ятницю після обіду 17 грудня привезли до Львівської обласної інфекційної лікарні у вкрай важкому стані. За словами в.о. завідувача відділення інтенсивної терапії Володимира Красильникова, дівчинка приблизно тиждень з високою температурою лікувалася вдома.


«До нас дитину привезли у п’ятницю після обіду практично без тиску, з синюшними шкірними покривами, висипкою на тілі, дихальною і серцево-судинною недостатністю. І в суботу вранці дитина, на жаль, померла», – каже Володимир Красильников.

Менінгокова інфекція, як каже лікар, під питанням. Надто довго дитина була з високою температурою, що неможливо при менінгокововій інфекції. І висипка на тілі дитини була не зовсім характерна для менінгококу. Але остаточно причину смерті дівчинки буде встановлено після проведення патолого-анатомічних досліджень.


Залиште свій коментар