У Кремлі запевняють, що завершують демілітаризацію України. Про «денацифікацію» вже забули

У Кремлі запевняють, що завершують демілітаризацію України. Про «денацифікацію» вже забули

Росія повідомила Україну, що нібито може припинити війну будь-якої миті, якщо Київ виконає «умови» Москви. Натомість у Кремлі стверджують, що вже закінчують «демілітаризацію України».


Джерело: прессекретар Путіна Дмитро Пєсков, якого цитує Reuters

Пряма мова Пєскова: «Ми справді закінчуємо демілітаризацію України. Ми її закінчимо. Але головне, щоб Україна припинила свої бойові дії. Вони мають припинити свої бойові дії, і тоді ніхто не стрілятиме».


Вони мають зробити поправки до своєї Конституції, згідно з якими Україна відкине будь-яку мету увійти до будь-якого блоку. Ми також говорили з приводу того, що вони мають визнати, що Крим – російська територія, і що вони мають визнати Донецьк та Луганськ як незалежні держави. І це все. Це може зупинитися будь-якої миті».

Деталі: Пєсков нагадав, що Росія вимагає, щоб Україна припинила військові дії, змінила свою конституцію, закріпивши нейтралітет, визнала Крим російською територією та визнала сепаратистські Донецьку та Луганську республіки незалежними територіями.


Пєсков у розлогому коментарі нічого не сказав про «денацифікацію» України, яка була однією з головних причин початку війни.

Залиште свій коментар