У Кремлі визнали, що не можуть зупинити зближення України та НАТО

У Кремлі визнали, що не можуть зупинити зближення України та НАТО

Росія відмовилася від подальшої співпраці з НАТО. У Москві завжди виявляли зацікавленість у розвитку цих відносин, проте «всі зусилля виявилися марними». При цьому зупинити зближення України і Альянсу Кремль не зможе.
Причиною такого рішення про відмову від взаємодії нібито стала агресія з боку Північноатлантичного альянсу. Таку заяву зробив прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков в ефірі програми «Москва. Кремль. Путін» на телеканалі «Росія 1».

Він переконує, що у відмові від відносин з НАТО «немає нічого страшного», бо Альянс, за словами Пєскова, вважає Росію своїм опонентом. Головним завданням же військово-політичного блоку є стримування РФ.


«Тільки зараз, коли вже стало очевидним, що всі наші зусилля марні, ми просто зробили офіційним те, що було реальним», – сказав прессекретар Путіна.

Пєсков також зазначив, що Москва не зможе перешкодити зближенню України та НАТО. Однак в Кремлі налаштовані «мінімізувати наслідки» цього процесу для Росії.«У мене немає сумніву, що, якщо зближення України і НАТО продовжиться, в Росії буде зроблено все, що необхідно», – резюмував представник Кремля.

Залиште свій коментар


Loading...