У Києві патрульний заявив, що йому однаково, чий Крим. Відео

У Києві патрульний заявив, що йому однаково, чий Крим. Відео

У столиці України патрульний поліцейський заявив, що йому однаково, чий Крим – український чи російський. А своєї особистої «політичної» думки він не має, оскільки перебуває на роботі.
Інцидент стався ще у травні, але тільки недавно вдалось ідентифікувати співробітника поліції. Про це розповів український громадський діяч Сергій Стерненко (щоб подивитися фото, доскрольте до кінця сторінки).

У Києві поліцейський зупинив жінку, яка їхала на авто з транзитними номерами. Вона пояснила, що хоче отримати кримські номери, оскільки сама з Криму. А таких у наявності не було, і довелося чекати, поки вони з’являться.


На що патрульний їй порадив оформити київські номери й не мучитися.

Жінку це обурило, і вона заявила, що хоче саме кримські номери, бо Крим – це Україна. Вона запитала у копа, яка його думка з приводу того, чий півострів.Але той відповів, що йому байдуже – Україна це чи Росія. На повторне запитання жінки він роздратовано заявив, що не має політичної думки, оскільки перебуває на роботі.

«Але я думаю, що насправді думка у нього є. Просто він боїться казати, що підтримує окупантів. Тому що інакше людина, поліціянт тим паче, давно вже б сказав, що Крим – це Україна», – зазначив Стерненко.

На вимогу жінки поліцейський назвав своє прізвище, але дуже нерозбірливо. Попри те його таки вдалось ідентифікувати, зазначив Стерненко.

Це Лавицький Віктор Миколайович, інспектор управління поліції міста Києва, зареєстрований у с. Слобідка Новгород-Сіверського району на Чернігівщині. Якщо вірити його декларації, то він живе на вулиці й не має нічого, крім заробітної плати.

У Нацполіції наразі ніяк не прокоментували інцидент.

 

 

Залиште свій коментар


Loading...